Співзасновник та автор проекту української неприбуткової платформи масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus, Іван Примаченко, повідомив про укладання угоди про співпрацю між онлайн-платформою Prometheus і Державною службою зайнятості. Зокрема, повідомляється, що відтепер щороку 200 000 безробітних і 12 тисяч співробітників всіх 560 державних центрів зайнятості, розташованих у всіх містах України, паралельно з традиційним навчанням оффлайн, будуть безкоштовно навчатися на масових онлайн-курсах Prometheus.

“Відтепер клієнти та співробітники усіх 560 державних центрів зайнятості, розташованих у всіх містах України, паралельно з традиційним навчанням офлайн будуть безкоштовно навчатися програмуванню завдяки масовим онлайн-курсам Гарвардського університету та КПІ, підприємництву і створенню стартапів на курсах викладачів Стенфорду та Києво-Могилянської бізнес школи, нюансам пошуку роботи у експертів сайту rabota.ua. Завдяки партнерству неприбуткової освітньої платформи Prometheus та Державної служби зайнятості це стане можливим без жодної копійки витрат з державного бюджету. Повний список безкоштовних онлайн-курсів, які буде пропонувати Державна служба зайнятості, доступний за посиланням –http://prometheus.org.ua/employment” – повідомляється на сторінці Prometheus у Facebook.

ed464fe689469dbd59f0b097a78ad398“Бувають анонси, перед публікацією яких ти довго сидиш і перевіряєш: чи не сниться тобі це? Сьогодні якраз такий випадок. Спочатку Міністерство економіки та ProZorro з онлайн-курсом по “Публічним закупівель”, тепер Державна служба зайнятості: Україна стає однією з перших країн у світі, які починають системно використовувати масові онлайн-курси на державному рівні. Правда адже приємно, коли Україна не знову наздоганяє Захід, а виявляється на передньому краю інновацій? Майбутнє ми створюємо самі – з Днем знань!” – зазначив Іван Примаченко, автор та співзасновник платформи.

 

Prometheus — український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до онлайн курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям. У жовтні 2014 року платформа стартуівала та нараховувала 4 курси. За рік існування до проекту приєдналося більше 100 000 українців.

Зараз Prometheus пропонує своїм 230 000 слухачів 35 безкоштовних масових онлайн-курсів від найкращих викладачів провідних українських та світових університетів, топ-компаній та організацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ