Apple все більше заробляє на своїх сервісах

0
2333

Прибуток Apple у сфери послуг за четвертий квартал перевищив дохід від AirPod, iPad,  Apple TV і Apple Watch разом узятих. На сьогодні цей сектор компанії приносить другий за величиною дохід після iPhone. За останній квартал попит на послуги зріс на 34%, у той час як у iPhone – всього на 2%. Про це повідомили на сайті The Verge з посиланням на квартальну звітність компанії Apple.

Як виходить із публікації, доходи від продажу послуг зростають у 17 разів швидше, ніж від продажу IPhone. Прибуток від сервісів Apple склав $8,5 млрд. за останній квартал. Це на 34% більше, аніж у цей самий період 2016 року і на 17% більше за попередній квартал 2017 року. Фінансовий директор корпорації Лука Маестрі зауважив, що доходи від магазину App Store удвічі перевищують доходи їхнього головного конкурента у цьому секторі – Google Play.

Відділ послуг Apple – це друге найпотужніше джерело доходу компанії з 2016 року, відколи відділ вперше перевершив продажі від комп’ютерів Mac. Сервіси Apple включають Apple Music та iCloud, в яких, за словами керівництва компанії, спостерігається 75% зростання користувачів протягом останнього кварталу. Також у компанії зауважили, що з моменту оновлення дизайну Apple Store в магазині зросла кількість  завантажень і збільшилася тривалість перебування на сервісі.

На сайті The Verge пишуть, що керівництво корпорації бачить відділ послуг ключем до довгострокового зростання компанії. Разом із 1 млрд. користувачів операційної системи iOS, Apple отримав величезну базу клієнтів для таких послуг, як потокове передавання музики, хмарне сховище і, звісно ж, страхування нового iPhone.

Як уже відомо, Apple прогнозує рекордний приріст у святковий сезон. На думку керівництва, орієнтований дохід становитиме $84-87 млрд. за перший квартал 2018 року. За аналогічний період у 2017 компанія заробила $78,4 млрд. Основний акцент керівництво Apple робить на новий iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ