Apple буде знімати комедії та емоційні драми для широкого загалу

0
2126

Компанія Apple планує налагодити випуск комедій та емоційних драм для широкого глядача, відео-контент, що зможуть дивитися не тільки дорослі, а й діти, частка яких є значною серед користувачів гаджетів компанії. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Apple не єдина компанія, яка зацікавилася розробкою телевізійних шоу, але популярність корпорації приносить легко впізнаваний бренд. Через уповільнення росту iPhone компанія шукає інші варіанти прибутку. За допомогою створення власних шоу, корпорація хоче нагадати користувачам про потокове телебачення Apple та мобільний додаток Apple TV. Такі продукти як iTunes, Apple Music та телевізійний додаток дозволять, на думку генерального директора компанії, Тіма Кука, подвоїти доходи до $50 млрд. на 2020 рік.

Раніше видання The Wall Street Journal повідомляло, що у 2018 році Apple збирається витратити на створення власних телешоу понад $1 млрд. А також про те, що компанія уклала контракт з Amblin Entertainment, що належить режисеру Стівену Спілбергу, на зйомки продовження  серіалу «Amazing Stories», який вийшов на екрани у 1985-1987 рр. Вартість одного епізоду зазначалася на рівні близько $3 млн.

В Bloomberg зазначають, що Apple досі офіційно не повідомила, де будуть показувати її власні шоу, однак керівництво компанії наголосило, що перші декілька проектів користувачі продукції Apple зможуть побачити на Apple Store.

Упродовж останніх декількох тижнів до головного офісу Apple завітало чимало голлівудських продюсерів. До створення шоу генеральний директор компанії Тім Кук залучив колишніх керівників студії Sony Corp. Джеймі Ерліхта та Зака Ван Амбурга. Вони були ключовими особами у розробці широковідомого телесеріалу Breaking Bad, і вже погодилися переробити серію антологій «Amazing Stories». Також вони візьмуться за ранкове шоу із ведучими Різ Візерспун та Дженіфер Еністон.

У корпорації очікують, що на 2019 рік вони вже матимуть серію шоу, які можна буде випускати у світ. Однак у Apple наголосили, що не цікавляться гостросюжетними проектами, які стали хітами на HBO або Netflix, на зразок «Гри престолів». Замість еротики та сцен з насильством, компанія хоче знімати комедії та чутливі драми, які будуть цікаві широкому колу глядачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ