Amazon відкрив свій перший супермаркет без кас

0
2465

Спеціальні камери та сенсори дозволять відстежувати, які товари беруть покупці і які повертають назад. Після сканування відеокамерами відповідна сума покупки зніматиметься через мобільний додаток на смартфоні. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Перший супермаркет Amazon Go без касового обслуговування відкрили в Сіетлі. Аби потрапити всередину, клієнт має просканувати відкритий на смартфоні додаток та пройти через турнікет. Камери під стелею, сенсори ваги на полицях та штучний інтелект допомагають зрозуміти, що саме обирає покупець. Якщо людина проходить із певним товаром через турнікет, відповідна сума списується із його рахунку, прив’язаного до додатку у смартфоні. Якщо ж товар повертають назад на полицю, він видаляється із віртуального кошика покупця.

Зазначається, що працівники Amazon лише перевіряють документи в алкогольному відділі. Тож, окрім процесу розрахунку за товари, Amazon Go мало чим відрізняється від своїх конкурентів.

Як відомо, компанія Amazon готувалася до запуску свого першого супермаркету без касового обслуговування понад шість років. Після п’яти років підготовчої роботи, у грудні 2016, компанія відкрила супермаркет у тестовому режимі для співробітників Amazon.

Очікувалося, що компанія відкриє супермаркет вже у перші місяці 2017 року, однак тоді Amazon стикнувся з низкою перепон: камери некоректно розрізнювали покупців із однаковим типом статури, а діти заводили системи стеження у глухий кут, переміщуючи товари на інші полиці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ