Аеропорт “Бориспіль” опинився в трійці найуспішніших летовищ Європи

0
2545

Український аеропорт “Бориспіль” (KBP) посів третє місце у рейтингу найуспішніших аеропортів Європи 2017 року із пасажирообігом від 5 до 10 млн людей. За минулий рік “Бориспіль” збільшив свій пасажиропотік на 22,1%.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту із посиланням на класифікацію Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe)

Результати звіту Міжнародної ради аеропортів із кількості пасажиропотоку на найбільших летовищах Європи. Джерело: ACI Europe

На першому місці опинився аеропорт Кефлавік у Рек’явіку. За 2017 рік кількість пасажирів тут зросла на 28,3%. Другу позицію посіло летовище Неаполю, де пасажиропотік піднявся на 26,6%. Загалом Міжнародна рада аеропортів назвала 2017 рік сприятливим для розвитку аеропортів у Європі.

Нагадаємо, що у порівнянні з минулим роком, мережа європейських аеропортів продемонструвала зростання пасажиропотоку на 8,5%. Аеропорти Єврозони збільшили динаміку залучення пасажирів на рівні +7,7%, а країни, які не входять до ЄС (Non-EU), покращили минулорічний результат на 11,4%. В рейтингу відзначено, що серед Non-EU аеропортів найбільше зростання в середньому на 20% забезпечили аеропорти України, Молдови, Грузії та Ісландії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ