2018 року товарообіг між Україною та Грузією може вирости удвічі – Гройсман

0
2275

У наступному році Україна та Грузія планують наростити обсяги торгівлі в агросекторі, енергетиці та туризмі. Очікується, що об’єм товарообігу виросте із $500 млн. у 2017 році до $1 млрд. у 2018.

Про це повідомило агентство УНН із посиланням на заяву прем’єр-міністра Володимира Гройсмана під час офіційної зустрічі із грузинським колегою Гіоргі Квірікашвілі.

“Ми єдині в необхідності посилювати взаємодію в агросекторі, енергетиці, туризмі, обмінюватися досвідом реформ. Ми можемо наростити наш товарообіг до 1 млрд дол. на рік — із майже 500 млн. дол., які є на сьогодні”, — підкреслив Гройсман.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що Україна та Грузія мають багато спільних інтересів, серед яких – поєднання транзитного потенціалу країн у “Новому шовковому шляху”. Його поєднання, на думку Гройсмана, “може дати надзвичайний ефект і запропонувати нові торгові шляхи в напрямку Схід – Захід та Схід – Південь”.

Як раніше повівдомлялося, за січень-листопад 2017 року Україна наростила експорт товарів та послуг у Грузію на 5%, порівняно з аналогічним періодом за попередній рік.  Цього року експорт у Грузію склав $323,6 млн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ