Петро Таланчук : Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі собі її не збудуємо!

0
5124

Талановитий вчений та почесний ректор КПІ, наразі Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” та справжній патріот своєї країни– Петро Таланчук. 

Community зібрав найщиріші та найцікавіші вислови першого міністра освіти України про навчання, успіх, своє минуле, а також про майбутнє нації. 

“Вчитись повинні всі: від піонерів до пенсіонерів – освіта повинна бути доступна кожному бажаючому”.

“Трохи з моєї біографії. Ви знаєте, я коли вчився в школі, то не хотів вступати в комсомол. Мене директор викликав, пожурив. Я йому кажу – я тут корову пасу, нема коли…
Уже тоді відчував себе свідомим українцем”.

“І я ще раз наголошую: завдання державних діячів – не розбудова нації, їх завдання – розбудова держави”.

“Якщо уважно придивитися, то ми неодмінно побачимо чимало українського елементу в житті люду європейського і американського континентів”.

“Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі собі її не збудуємо”.

“Український народ шукає кваліфікованих і патріотичних громадян України, щоб найняти їх очолити відповідні ділянки роботи як для розбудови нової політичної сили, так і для державотворення. Саме так. Ми шукаємо у товщі неординарного українського народу президентів, прем’єрів, депутатів та інших патріотичних менеджерів, щоб взяти їх на службу українському народу, а не навпаки.”

“Якщо народна сила з’єднується із порядністю лідерів, то що може бути сильніше цього союзу?”

“Шановні Українці! Перестаньте вже нарешті вичавлювати сльозу з інших тим, як все погано. Встаньте і самі будуйте щасливе майбутнє”.

“Ніякі іноземці нам не допоможуть, нехай вони ощасливлюють свої народи. Перекотиполе ніколи не стане ефективним носієм національних традицій і вправним будівничим щастя чужого йому народу”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ