11 листопада для відвідувачів відкриється туристична зона території «ЕКСПО-2017»

0
1985

В Медіа-центрі відбулася прес-конференція з нагоди відкриття туристичної зони териториії Виставки «ЕКСПО-2017». Керівники структурних підрозділів АТ «НК «Астана ЕКСПО-2017» розповіли про подальше функціонування об`єктів
Спадку Виставки.

11-12 листопада в межах днів відкритих дверей мешканці та гості столиці зможуть відвідати обєкти, які стануть основою нового туристичного комплексу: Павільйон «Нур Алем» з «Музеєм Майбутнього», Тематичні павільйони, Зону кращих практик, Конгрес Центр, Хол Енергії та Арт Центр.

«В павільйонах ми заклали так звану концепцію «edutainment», тобто освіта через розваги. Як і до того, наповнення павільйонів на території виставки, а також сюрпризи, які ми приготували, приємно здивують всіх відвідувачів», — поділився Директор департаменту контенту та організації заходів Марат Омаров.

Варто відзначити, що за час роботи виставки з червня по вересень ЕКСПО-2017 відвідали біля 4 млн людей, більше 1 млн відвідувачів прийшли тільки до казахстанського павільйону. Така тенденція збережеться і в майбутньому.

«Насправді таких високотехнологічних туристичних об`єктів як «Нур Алем» немає не лише в СНД, але і в світі їх, напевно, одиниці. Тому в успішності нашої туристичної зони ЕКСПО ми а ні трохи не сумніваємося», — запевнив директор департаменту по зв`язкам з громадськістю Сергій Куянов.

Варте уваги й те, що вхід на територію виставки буде вільним і відбуватиметься з тих же вхідних груп — північної, південної, західної та східної. Відвідувачам потрібно буде лише придбати вхідний квиток за 1,5 тис. тенге, який дасть можливість відвідати Павільйон «Нур Алем», два тематичні павільйони та Зону кращих практик. За словами директора департаменту комерціалізації Даулета Єркимбаєва дана ціна є безпрецедентно низькою.

Квитки можна буде придбати в квиткових касах на території ЕКСПО-2017, в касах білетного оператора, а також купити через офіційний сайт ЕКСПО-2017 і на сайті білетного оператора kassir.kz. Для визначених категорій громадян Казахстану передбачені пільги.

Разом з тим, на території виставки у підніжжі сфери в цьому році розмістять Головну новорічну ялинку країни. Тут же на місце колишнього Амфітеатру буде перенесено традиційне льодове містечко загальною площею більше 3,5 тис. кв. м, яке раніше розміщувалося у ТРЦ «Хан Шатир». Свою роботу воно розпочне у грудні цього року. Вартість відвідування катка за 1 сеанс складе 1 тис. тенге.

Для відпочивальників свої двері відкриють 23 об’єкти громадського харчування, які полюбилися за час виставки, а також буде функціонувати підземний паркінг на 1 тис. машино-місць, де перші три години перебування абсолютно безкоштовні.

Необхідно зазначити, що завдяки проведенню ЕКСПО-2017 попит лише на послуги туроператорів зріс на 78%. На сьогодні  компанія домовилася про включення об`єктів виставки в єдину карту туриста «Astana CityPASS» і програму авіакомпанії «Ейр Астана» «StopOver Holidays».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ