Зараз найгірший час для купівлі будь-якої продукції від Apple

0
3076

З приходом осені очікуєтся цикл мега оновлення для багатьох продуктів американської Apple. Планується оновлення програмного забезпечення, дизайну та технічної складової більшості продуктів компанії. Тому, якщо ви плануєте оновити свою чи придбати нову техніку від Apple, зараз не найкращий для цого час і вам краще дочекатися довгоочікуваної презентації від американського гіганта з Купертіно.

Iphone

Очевидна річ -iPhone 7, якого усі так чекають. До виходу нового смартфону залишилось меньше місяця, так що якщо ваш нинішній iPhone вже застарів, вам краще почекати ще кілька тижнів. Ціна на iPhone 6S впаде або ви зможете отримати останню модель з найпотужнишою апаратною начинкою та новим дизайном. Будь-якого з цих варіантів варто чекати. php0phsp8

Macbook

Також на презентації покажуть нові комп`ютери Макбук, оновлення яких в значній мірі ігнорувалося в останні роки. Минуло кілька років з тих пір як MacBook Air отримав суттєве оновлення, і багато хто думає, що ця лінійка ніколи не буде оновлюватись, а також, що тепер новий супер-тонкий MacBook зайняв його місце серед ноутбуків компанії. Але так як для нового дорогого та не самого потужного ноутбуку від компанії Apple знадобиться декілька років, щоб наздогнати продуктивність старого Macbook Air.

Ви можете придбати Air, з його нечітким за сьогоднішніми мірками дисплеєм, або принести в жертву  потужність (і кілька сотень зайвих доларів) якщо хочете отримати більшу роздільну здатність екрану і чудовий дизайн переробленого MacBook? А як щодо MacBook Pro, який кардинально не оновлювався вже чотири роки?

Зачекайте кілька місяців до оновлення очікуваного MacBook Pro цієї осені. Згідно з деякими повідомленнями, новий MacBook Pro буде мати тонкий дизайн, натхненний новим MacBook, а також новий сенсорний екран на клавіатурі, який зможе відображати різні функціональні клавіші та функції в залежності від програми. Він вбере в себе всі найкращі напрацювання компанії: відмінний дизайн і великий запас енергії. Два інших Макбукс сьогодні вимагають від вас зробити великий компроміс в одному або іншому.

rtr4so3h

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ