З 18 по 20 квітня в Мистецькому Арсеналі пройшов Дослідницький проект “Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє”

0
2282
Інсталяція для АГРОМАТ

Історично склалося, що сприйняття бізнесу суспільством в нашій країні дуже поверхове. Щодня люди стикаються з брендами, бізнес-моделями, продуктами, не помічаючи їх причинну частину, яка прихована за характеристиками, процесами і позиціонуванням.  Багато хто уявляє собі сухі цифри, аналітику, жорстку, не завжди чесну, конкуренцію, «розпилювання» бюджетів і ігнорування людського фактора.

У цьому є частка правди, але за кожною справою стоїть щось більше, ніж просто пропозиція. І це «щось» – ідея. Яка є основою соціально відповідального бізнесу, що побудована на усвідомленій суспільній місії і цінностях. Бо тільки вони можуть стати підґрунтям для успішного розвитку в майбутньому.

Тому, з метою спрямування суспільство до формування смислового підґрунтя сьогодення, заради майбутнього був створений Дослідницький проект «Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє». Який став платформою для креативного діалогу між представниками бізнесу, мистецтва та інноваторами. Діалогу, що дасть можливість зазирнути за горизонт завтрашнього дня.

Де можливо реалізувати прагнення знайти багатогранну та вичерпну відповідь на запитання: яким стане майбутнє, що вже наступає зараз?

“Я глибоко переконаний, що тільки твори мистецтва здатні торкнутися тонких струн душі людини, передати його справжні переживання і наміри, тому ми обрали їх в якості інструменту впливу на суспільну свідомість» стверджує ідеолог проекту “Втілюючи Місію. Зазирни в Майбутнє” – Ігор Степанов.

На протязі трьох днів, на одній площині, відбулися:

– Презентація 9-ти арт-об’єктів відомих митців, у яких вони відобразили суть, головні ідеї провідних українських компаній. В основу кожної роботи покладено дослідження структури й особливостей компаній-учасниць проекту. Це були роботи: Мирослава Вайди, Микити Зігури, Антона Логова, Тараса Пантелейчука, Лізи Портнової, Артема Присяжнюка  та Євгенія Чернишова/Syn Art Group. Крім цього, були представлені VR-версії інсталяцій Сергія Петлюка та Антона Логова з першого проекту «Втілюючи місію. Мистецтво і бізнес».

– Представлення майданчиків провідних компаній-інноваторів. Таких як: SMART business, Nuts Nuts, DJI Kyiv, Bila Muraha, ФОКСТРОТ. Де відвідувачі змогли познайомитися та на власні очі побачити найновіші технології, що тільки починають запроваджуватися в наше повсякдення. Такі як: доповнена реальність та штучний інтелект, віртуальна реальність, 3D-друк, квадрокоптери та роботи.

– Дискусійні панелі, лекціі та майстер-класи потужних спікерів-практиків в сферах мистецтва, бізнесу та інновацій. Котрі поділилися своїм власним досвідом та баченням розвитку України та відчизняного бізнесу загалом.

Інсталяція для MIRA

Учасники проекту: АГРОМАТ, ARENA CS, CEO Club Ukraine, KIDDISVIT, MIRA, SHEN, Фора, Figaro (VR), Sicore (VR)

Інноватори: SMART business, Nuts Nuts, DJI Kyiv, Bila Muraha, ФОКСТРОТ.

Партнери: Henesi House, Zinteco, Multiplex, Figaro, Koblevo, Еконія, FUTUFU, Morengo, ArtHuss,  Чашка espresso bar

 Подію підтримали: DYB, CEO Club Ukraine, СУП, Ukrainian Retail Association, Ukrainian Institute for The Future, SingularityU Kyiv, Young Business Club, Культурний Проект,  Дарим Радость, Mafia

Інформаційні партнери: Sky Art Foundation, ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ телеканал, Європа+, Obozrevatel, Liga.net, UFEST, Arts Looker, Корреспондент, Деловая Столица, Архидея, CHERNOZEM, Community Business Magazine, The OWNER’S, FAQinDecor, Kiev Fashion Park.

Організатор — агентство Stepanov.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ