Які професії мали попит у 2020-му? Всесвітня статистика LinkedIn.

0
2298
Фото: hornet.fullcoll.edu

Минулий рік змінив усе – особливо у професійній сфері. Звично популярні вакансії в області технологій поступилися місцем медицині та інклюзії. Представляємо топ-5 найпопулярніших профсфер минулого року за даними ділової соцмережі LinkedIn.

😷 5 позиція: Експерт з інклюзії.

2020-й став роком, коли про рівність замислилися усі, а відбулося це на фоні смертей Джорджа Флойда та Бреони Тейлор. Провідні компанії стали звертати особливу увагу на системний расизм, а тому залучали спеціалістів, які допомагали внести різноманітність у керівні посади.
Середня зарплата – від 72 900 до 97 000 доларів на рік.

😷 4 позиція: Експерт з розвитку бізнесу.

Минулого року корпораціям доводилося якось виживати, адаптуватися. Тому вони залучали спеціалістів з бізнесу, що бралися вносити зміни у компанії та підлаштовувати їх до нових умов: радників зі стратегічних питань, помічників з продажів. Їхня середня зарплата становила від 43 300 до 105 000 доларів на рік.

😷 3 позиція: Допоміжний медичний персонал.

Епідемія «завалила» лікарів та медсестер роботою, але попит виріс не тільки на представників цих професій. Люди, що підтримують медичний персонал, також  могли без проблем знайти гарну вакансію у 2020-му: адміністратори у медичних закладах, медичні тренери, секретарі. Зарплата – від 65 300 до 106 000 доларів на рік.

😷 2 позиція: Експерт з іпотеки та кредитів.

Взяти гроші на виплат – ще один вихід врятуватися під час кризи. У цьому допоможуть представники професій кредитний координатор та консультант з іпотеки. Середній дохід – від 43 700 до 60 000 доларів на рік та доступність віддаленої роботи.

😷 1 позиція: співробітник електронної комерції.

Найактуальніша посада для рітейлових компаній, що в умовах пандемії були вимушені переформатуватися у онлайн-магазини. Тому виросла популярність таких посад, як фахівець з виконання замовлень та водій служби доставки. Зарплата від 42 000 до 56 000 доларів на рік.

 

Повний текст дослідження за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ