Як одружитися онлайн та найбільший фестиваль документального кіно в Україні. Дайджест подій за тиждень.

0
1339

🌿 «Укрпошта» доставлятиме паски на Великдень.
Про це повідомив Ігор Смілянський, гендиректор Укрпошти. Вартість пасок становить 30 та 50 грн, а доставка безкоштовна.
– Укрпошта спільно з нашим партнером Київським хлібозаводом пропонує зберегти своє здоров’я, нікуди не ходити, а замовити паску додому, не позбавляючи себе свята навіть у таких складних умовах, – сказав Смілянський.
Замовити паски можна на сайті «Укрпошти».

🌿 Фільм Олега Сєнцова отримав фінансування.
Кіно-проєкт Олега Сенцова «Носоріг» виграв конкурс на фінансову підтримку від Польського інституту. Початок зйомок заплановано на вересень 2020 року.  Стрічка створюватиметься у копродукції України, Німеччини та Польщі.
«Носоріг» розповідатиме про бандитські 1990-ті в Україні. Колишній злочинець згадуватиме історію життя, прожитого за принципом «треба бути сильним та безжальним».
– Польські колеги підтримували мене впродовж багатьох років – як і в інформаційному полі, під час ув’язнення, так і у спільному виробництві стрічки «Номери», яку я режисерував дистанційно. Я дуже радий, що наша співпраця триває, і що отримане фінансування дасть мені змогу втілити задум, який народився ще у 2011 році», – розповідає Сенцов.

Кадр з трейлера фільму “Носоріг”.

🌿 Коли вийти заміж можна, а вийти  дому – ні.
Під час карантину документи на реєстрацію шлюбу можна подати онлайн. Про це повідомляють у Мін’юсті.
Подати на розлучення або отримати консультацію також можна не виходячи з дому. Додають, що з часу введення карантину уклали шлюб 5 138 пар. Також було проведено 1 753 державні реєстрації розірвання шлюбу.

🌿 Найбільший український фестиваль документального кіно пройде онлайн.
Docudays UA – міжнародний фестиваль документалок про права людини цьогоріч проводитиметься з 24 квітня до 3 травня.
– Це рішення сповнене викликів та експериментів, адже ми будемо першим українським кінофестивалем онлайн.. Ми хочемо, аби Docudays UA-2020 став для наших глядачів і глядачок підтримкою та унікальним досвідом. Цьогоріч до нього зможе долучитись вся Україна, а всі кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними, – розповідають організатори.

🌿 У Києві знизять націнку на товари першої необхідності.
Мережі супермаркетів NOVUS, Ашан, METRO Cash & Carry Ukraine, Сільпо, BILLA, АТБ-Маркет, VARUS, ЕКО-маркет, Велика Кишеня та Велмарт об’єднала ідея знизити ціну на продукти, що мають найбільшу популярність під час пандемії. Про це у Facebook повідомив голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький.
До того ж, мережі NOVUS, BILLA, VARUS, ЕКО-маркет, Велика Кишеня, Велмарт на період карантину знизили торговельну націнку на окрему групу товарів до 0%. Мова йде про борошно, буряк, капусту, картоплю, моркву, крупи, цибулю, цукор, олію, макаронні вироби, молоко та яйця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ