У Києві запустять систему обліку безпритульних

0
1363

Благодійна барахолка «Кураж» та соціальний проект suka_zhizn створять єдиний список безхатченків столиці. Для цього вони використають CRM-систему обліку.

Автори стверджують, що у Києві приблизно 50 тис. безпритульних, а офіційна статистика говорить, що усього 2 тис. Відкритий перелік усіх осіб допоможе визначити точне число. Окрім того, він дозволить налагодити співпрацю міської влади із соціальними організаціями, а в результаті, можливо, навіть повернути безхатченків до нормального життя.

У CRM-системі на кожну людину заведуть картку, у якій опишуть її історію – як потрапила на вулицю, як довго там прожила, яку допомогу отримувала. Після цього безхатькам видадуть по браслету для швидкої ідентифікації.

На запуск витратили 131 тис. гривень: придбали ліцензію на CRM з інтеграцією, дизайном, оплатою роботи спеціалістів та касових операцій. Використали кошти зі спільної скарбнички «Куражу» та Suka_Zhizn.

Київ – лише перша точка у діяльності проєкту, скоро запуск відбудеться по всій Україні.

Нагадуємо, що минулого року на Community Business Magazine виходило інтерв’ю з автором проекту Suka_Zhizn. Прочитати матеріал можна тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ