Перший фільм Netflix з українським дубляжем, заборона російського кіно та відміна червоних дипломів: дайджест

0
2092
Промо-постер фільму "Треба відступати", першої стрічки в історії платформи Netflix, яку дублювали українською мовою. Зображення: geek.informator.ua

🏔️ Netflix вперше випустив фільм з українським дубляжем.

Американська науково-фантастична стрічка «Треба відступати» з’явилася на платформі Netflix одразу ж можливістю подивитися з українським озвучуванням або субтитрами. Автори також відзначають, що частина фільму розгортається в Україні. За сюжетом, пілот дрону разом з андроїдом відправляються у зону бойових дій на пошуки загадкового пристрою Судного дня.

Скоро на Netflix масово з’явиться український дубляж закордонних стрічок, за який відповідатимуть дві вітчизняні студії – Postmodern Postproduction і «Так Треба Продакшн».

Нагадуємо, що цього року студія Netflix випускатиме по одному фільму власного виробництва щотижня. Про це можна почитати у минулому дайджесті.

 

🏔️ Випускникам ВНЗ більше не вручатимуть «червоні дипломи».

Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України. Тепер особисті досягнення студента відзначатимуться у спеціальному додатку до документа.

– Інформацію про особливі досягнення випускника заклад вищої освіти може зазначати в додатку до диплома європейського зразка в 6-му розділі «Додаткова інформація». Вимоги до присудження відзнаки також визначають заклади вищої освіти самостійно, – написали у МОН.

 

🏔️ У 2020-му Держкіно не заборонило жодного російського фільму.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», минулого року на розгляд експертної комісії Державного агентства України з питань кіно подавалася усього одна стрічка виробництва Росії – «Зворотній зв’язок». Це комедія режисера Олексія Нужного із Іриною Горбачовою в одній з головних ролей. Розповідає про святкування Нового року у заміському домі в колі друзів. Фільм дозволили демонструвати у державних кінотеатрах.
Для порівняння, у 2019 році Держкіно заборонило демонстрацію п’ятьох кінострічок, а у 2018-му заблокувало три російських серіали.

 

🏔️ Українська громада у Каліфорнії продовжує допомагати дітям, що втратили сім’ї під час бойових дій на сході.  

Батьки учнів Української школи Сан-Франциско, її педколектив та парафіяни Української православної церкви Св. Михайла об’єдналися в рамках проєкту «Твори добро», який вони проводять вже втретє. Збирають одяг, іграшки, шкільне приладдя та їжу, щоб надіслати сиротам, які лишилися батьків на війні. Розмір речей – від найменшого віку до підліткового. Також волонтерам можна надсилати гроші, які вони витратять на придбання необхідних товарів.

Посилання речей відбудеться наприкінці лютого.

Зазначається, що кількість пунктів приймання може збільшуватися. Також охочі допомогти можуть зателефонувати і домовитися про інші місця або навіть від них можуть забрати речі. Можна також написати на електронну пошту: tvory.dobro.charity@gmail.com.
Детальніша інформація та контакти осіб – тут.

🏔️ Персональний асистент: послуга для людей з інвалідністю

У Києві з’явиться нова безкоштовна соціальна опція – «Персональний асистент», повідомляє КМДА. Помічник буде супроводжувати осіб з інвалідністю в університети, школи та під час розв’язання побутових питань.

За даними КМДА, у столиці понад 11 тисяч дітей з інвалідністю, тому послуга «Персональний асистент» зараз потребує 561-го працівника. Кошти на реалізацію проєкту закладено в бюджеті Києва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ