Перша українка у парламенті США, український дубляж від Netflix та робот від Disney: дайджест

0
1999

🤖 Чернівчанку обрали до парламенту США

42-річна Вікторія Спартц стала першою етнічною українкою, яку обрали  членкинею Палати представників Конгресу США. Вікторія балотувалася в 5 окрузі штату Індіана.  Її головною обіцянкою була боротьба із небезпекою соціалізму.

Народилася Вікторія Спартц у 1978 році у Носівці, Чернігівської області. Потім закінчила КНЕУ імені Вадима Гетьмана, а у 2000 році переїхала до США.

🤖 Netflix вперше зробив український дубляж

Мультфільм «Губка Боб: втеча губки» став першою стрічкою, яку Netflix озвучив українською. Партнерами виступили студії Postmodern Postproduction і «Так Треба Продакшн». Тепер вони  відповідають за дубляж, озвучення, підготовку субтитрів та загальний контроль якості україномовного контенту.

До речі, фільм «Атлантида», про який ми розповідали вам вже багато разів, 5 листопада вийшов у прокат. А ми рекомендуємо почитати матеріал про найкращі українські фільми 2019 року, які ви можете подивитися вдома, якщо не хочете відвідувати кінотеатр у цей непростий час.

🤖 Культові рокери повернулися. 

Легендарний вірмено-американський рок-гурт System of a Down записав перші пісні за останні 15 років. Вони присвячені збройному конфлікту у Нагірному Карабаху.

Пісні Protect The Land та Genocidal Humanoidz мають миролюбивий меседж та нагадування про те, що будь-яка війна – це тисячі зламаних доль. Це і ілюструється у відео на пісню Protect The Land.

Кошти від продажу пісень та мерча System of a Down використають для надання життєво важливої допомоги й закупки базового приладдя потерпілим від бойових дій.

System of a Down / 112.ua

🤖 Тепер можна змінювати ім’я по батькові.

259 нардепів проголосували за можливість змінити по батькові, повідомляє «Українська правда». Згідно законопроєкту №2450, це можна зробити з 14 років зі згоди батьків чи опікуна, або 16-ти без додаткових дозволів.

🤖 Disney виготовили робота, що імітує рухи обличчя.

Американська компанія The Walt Disney розробила технологію, що додасть правдоподібності їхнім аніматорним роботам у парках розваг. Тепер фігури зможуть рухатися правдоподібніше,  імітувати емоції та дихання.

Більшість роботів-гуманоїдів фокусують свій погляд на обличчі людини.

“Погляд – це ключовий соціальний сигнал, який формує уявлення людей один про одного під час взаємодії. Наприклад, люди, з якими у нас відбувається більше зорового контакту, сприймаються нами більш розумними, сумлінними, щирими та надійними”, – розповіла команда дослідників Disney у своїй роботі “Реалістичний та інтерактивний погляд робота”.

vysteh.com

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ