Паспорт якої держави відкриває можливості подорожування до більшості країн світу

0
3107
Alex Grimm/Getty Images

Громадяни деяких країн завдяки своєму паспорту мають переваги у вигляді можливості подорожувати без попереднього отримання віз та будь-яких інших дозволів на в`їзд до більшості країн світу. Тож паспорт якої країни дозволяє подорожувати до більшості країн світу, а який до меньшості?

Німці мають “найпотужніші” паспорти в світі, забезпечуючи своїх громадян безвізовим доступом до 177 країн і територій, із загального числа 218, відповідно до Індексу Обмеження Visa 2016, складений лондонською фірмою, яка займається послугами допомоги в отриманні  громадянства та імміграції Henley & Partners. Німці знаходяться на першому місці з 2014 року. Шведи недалеко позаду, посідаючи одну сходинку нижче, з безвізовим доступом до 176 країн.

Франція, Фінляндія, Італія, Іспанія та Велика Британія знаходяться на третьому місці, з доступом до 175 країн. Громадяни Сполучених Штатів можуть подорожувати до 174 країн наряду з громадянами Бельгії, Данії та Нідерландів.

У самому низу списку рейтингу знаходяться такі країни як: Сомалі, Ірак, Пакистан та Афганістан, громадяни яких мають дуже обмежену кількість країн, до яких вони мають можливість подорожувати вільно та без перешкод.

screen-shot-2016-02-28-at-11-04-01-am

Здатність країни отримати безвізовий режим відображає  рівень дипломатичних відносин з іншими країнами. Візові вимоги також сформовані “взаємними домовленостями щодо віз, загроз безпеки, а також ризиків, пов’язаних з  отриманням візових документів і порушенням імміграційних правил”, – відповідно до прес-релізу Henley & Partners.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ