Новий гендиректор Amazon, подробиці справи Підмогильного та київський Tinder: дайджест

0
1836
Джеф Безос. Фото: ria.ru

Джефф Безос пішов з посади гендиректора Amazon.

Джеф Безос планує займатися інноваціями, а тому залишає крісло керуючого Amazon – найкрупнішої у світі корпорації, що продає товари через інтернет. Тепер його місце займе Енді Джессі, що кермував відділом Amazon Web Services. Тобто – хмарними обчисленнями та зберіганням даних.

Сам Джеф Безос перейде на пост голови ради директорів. Він візьме ракурс на нові послуги та інновації.

 

Випустили кросівки, які можна взувати без допомоги рук.

Корпорація Nike презентувала нову пару взуття Go FlyEase з надійною фіксацією. Спеціальні шарніри дозволяють взувати та знімати кросівки легкими рухами ніг, без додаткової допомоги. Достатньо вставити стопу всередину та натиснути на п’ятку, – повідомляє Vogue.
Орієнтовна ціна – $143.

Фото: sneakernews.com

Подарунок киянам на День святого Валентина.

У столиці запрацює новий локальний застосунок для романтичних знайомств KyivDate, – пишуть The Village Україна. Завантажити його можна буде з 14 лютого в App Store та Google Play.

Користувачі можуть залишатися інкогніто та самостійно обирати, з ким спілкуватися. У разі, якщо юзеру сподобається чиясь анкета, він має можливість надіслати повідомлення чи реакцію.

 

У мережу виклали документи розстріляного письменника.

Опублікували нові подробиці життя Валер’яна Підмогильного. Письменника, якого у 1934-му заарештували по підозрі в участі у терористичній організації та розстріляли три роки потому на честь двадцятилітнього ювілею Жовтневої революції, щоб звільнити місце для нових в’язнів. У 1956 році Підмогильного виправдали.

Серед документів, що з’явилися в інтернеті – ордер на обшук у будинку “Слово”, анкети, протоколи допитів. Подивитися можна на сайті Електронного архіву Українського визвольного руху.

Фото: avr.org.ua

 

Пробачайте суржик!

З таким проханням звернувся до українців засновник платформи «Нова Країна» Валерій Пекар. Він на сторінці у Facebook закликав усіма способами підтримувати російськомовних осіб, що переходять на українську. Не тиснути на них, не критикувати.

– Вітайте їх як братів і сестер, які довго були далеко і нарешті повернулися додому. Не лайте тих, хто ще не наважився на перехід, щоб не знеохотити їх. Ви будете винагороджені не лише звуками і знаками української мови, яких буде більше навколо вас, а й збільшенням толерантності культури нашого щоденного буття, – написав Пекар.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ