Міжгалактичний курорт, український мультфільм та PinchukArtCentre: дайджест

0
889
Фото: PinchukArtCentre, Олександр Пілюгін.

«Кімнати» в Instagram.

Тепер live-ефіри в Instagram можна вести разом з друзями – до чотирьох осіб. Функція має назву Live Room. Щоб розпочати ефір в «кімнаті», треба провести по екрану вправо, натиснути кнопку трансляції, ввести заголовок та вибрати гостей. Адміністратор побачить, хто хоче приєднатися до трансляції, та вирішить, чи хоче  їх додавати. Підписники гостей також отримають повідомлення про початок ефіру.

фото: the-villege.com.ua.

Презентують український мультфільм.

Мультиплікаційна стрічка «Віктор_Робот» вийде 24 червня. Над розробкою працювало 200 осіб протягом трьох років. За сюжетом, що розгортається у далекому майбутньому, на Землі виникли проблеми із електроенергією. Тучна зірка, що забезпечувала її, припинила працювати. Єдиний, хто може полагодити – дідусь дівчинки Віки, якого вона намагається знайти у компанії з роботом Віктором.

Режисер – Анатолій Лавренішин. Героїв стрічки озвучили Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова.

Саундтреки виконали гурти Dakh Daughters, “Вагоновожаті”, DakhaBrakha. Композитор – Антон Байбаков.

Права жінок та пандемія.

Такою буде головна тема жіночого маршу, що пройде 8 березня у Києві. Початок – о 13:00 на Михайлівській площі.

Активісти вимагатимуть ратифікації Стамбульської конвенції, збільшення соціальної допомоги матерям та додаткової підтримки дітей з інвалідністю, а також припинення урізання соціальних гарантій для тих, хто втратив роботу, створення безпечних умов праці для жінок, які зайняті у сферах із високим ризиком зараження COVID-19, забезпечення доступу до всіх медичних послуг.

Марші жінок відбудуться і в інших містах: Дніпро, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Одеса, Запоріжжя, Краматорськ, Полтава, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці.

«Згадати той день коли».

Таку назву має нова виставка арт-галереї PinchukArtCentre, у якій взяли участь різні українські митці. Основна ідея – зобразити події, що вплинули на хід історії держави: від Голодомору через Перебудову, 1990-ті, Помаранчеву революцію, Революцію гідності та дотепер.

Куратором виступає Бйорн Гельдхоф.

– Виставка демонструє блискавичну швидкість, з якою Україна змінювалася протягом останніх трьох десятиліть. Ця історія – складна, нелінійна та суперечлива. В ній представлені українці різних поколінь, які знаходяться між (небажаним) минулим і непевним майбутнім; між свободою, демократичними цінностями, відкритістю та потребою боротися проти внутрішніх та зовнішніх ворогів, корупції та браку прозорості, – розповідає  Гельдхоф.

Виставка працюватиме з 27 лютого по 15 серпня 2021 року. Вхід вільний.

Фотограф: Олександр Пілюгін, PinchukArtCentre.

Перший космічний готель 🌌

Компанія Orbital Assembly розпочне забудівлю першого космічного готелю вже у 2025 році, а відкриє у 2027-му. Про це повідомляє NYPost. Міжгалактичним курортом планують зробити станцію Voyager, що розміщена на низькій орбіті поряд із землею.

Згідно з презентованою візуалізацією, готель буде побудований у вигляді обертового кільця. До нього прикріплять капсули, в яких розміщатимуться номери для 400 туристів, кінотеатри, бари і ресторани з видом на Землю, а також спа-комплекс і тренажерний зал.

фото: buro247.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ