Директор всесвітнього Фонду дикої природи оцінив ідею українських школярів

0
2915
Директор всесвітнього Фонду дикої природи Марко Ламбертіні

Українські школярі Микита Шульга та Софія-Христина Борисюк придумали технологію компостування відходів у шкільних їдальнях. Свій проект вони назвали “Компола”, а ідею надіслали очільнику Фонду дикої прироки (WWF) Марко Ламбертіні в рамках соціального проекту “Ранні пташки” від компанії АВК та молодіжного видання “Platfor.ma”.

У своєму листі та відео-зверненні Ламбертіні наголосив на важливості подібних локальних ініціатив та їх внесок у зменшення відходів й шкоди навколишньому середовищу. Він звернув увагу на те, що 50% харчових продуктів на стадії переробки перетворюються на сміття, при тому що в світі багато людей голодує. Також гендиректор звернув увагу на чудову англійську та почерк Микити.

«Соціальний проект «Ранні пташки» – став трампліном для обдарованої української молоді. Відкривати імена, які творитимуть майбутнє України, а може й світу, давати їм можливість проявити себе – надзвичайна перемога нас усіх!» – зазначив засновник АВК Володимир Авраменко.

Як відомо, раніше ідея Микити Шульги зацікавила Міністерство екології України. Остап Семерак особисто ініціював та провів зустріч із хлопцем та обговорив його проект.  

Ідея “Комполи” виникла у Микити та Софії-Христини у 2016 році. Саме тоді підлітки зацікавилися екологічними проектами і вирішили розпочати зі своєї власної школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ